Katalog firm

Jawo

Firma Jawo istnieje na rynku wiele lat, oferując klientom szeroki wybór dań mrożonych. Asortyment obejmuje pierogi słodkie i wytrawne, knedle, naleśniki, krokiety i nie tylko. Produkty są wytwarzane metodą tradycyjną, przez co odznaczają się niezapomnianym smakiem. Po szczegóły oferty firma zaprasza na swoją stronę.

Mrożonki

Ostatnie lata okazały się czasem, w którym modny stał się zdrowy styl życia i zbilansowana dieta. Zaczęło nam zależeć na racjonalnym odżywianiu, dostarczaniu do organizmu wszystkich najważniejszych składników odżywczych, witamin i minerałów. Zaleca się, by podstawowe elementy naszego jadłospisu składały się z warzyw i owoców.
Jednak nie każdy może pozwolić sobie na długie przebywanie w kuchni i przygotowywanie posiłków. Tu z pomocą przychodzą mrożonki wykonane przez naszą firmę Jawo. Mrożonki to produkty spożywcze, które możemy szybko zabrać ze sklepowej lodówki i jeszcze szybciej przygotować z nich pełnowartościowy posiłek. Mają one całą listę zalet. Poza tym, że zawsze mamy je pod ręką, nie tracą one swoich wartości odżywczych - proces mrożenia zachowuje większość witamin i minerałów.
Ponadto cechują się one pysznym smakiem i trwałością przez bardzo długi okres czasu. Ich szeroki wybór na rynku sprawia, że każdego dnia możemy przygotować inny, lecz za każdym razem pyszny posiłek, pełen zdrowych i kolorowych warzyw.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Smaczne posiłki z wygodnego słoika gotowe do zjedzenia i w niewygórowanej cenie? Wekownia spełnia te oczekiwania! Dżemy, zupy, paprykarze, sosy - czego tylko dusza zapragnie! Próbuj różnych smaków i w...