Katalog firm

Petmar

Pewnie, że wybór odpowiednich materiałów, jest czymś nader ważnym w przypadku gdy zamierzamy zbudować odpowiedni dach, jednocześnie uwzględnić w jego przypadku wszystkie potrzebne walory użytkowe czy parametry techniczne. Dlatego firma PETMAR chce nam nie tylko pomóc, lecz sprawić iż znalezienie takich materiałów jak blachodachówka, papa i gonty dachowe będzie czymś znacznie prostszym, korzystniejszym i łatwiejszym.

Montaż pokryć dachowych

Z jakiego powodu firma PETMAR, to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto niesie się z zamiarem budowy lub wymiany poszycia dachowego? Bowiem w pierwszej kolejności znajdziemy tutaj materiały dzięki którym nasze dachy w Lublinie staną się bardziej odpowiednie pod kątem walorów użytkowych, parametrów technicznych czy właściwości jakie mają generować.
Oczywiście wszystkie dachy w Lublinie gdzie zastosowano materiały pochodzące od wspomnianego powyżej dystrybutora, pozwoliły na uzyskanie także ciekawej i oryginalnej estetyki w kontekście ich wykonania. Warto więc spojrzeć na dachy Lublin z perspektywy papy i gontów dachowych, orynnowania, ocieplenia czy blachodachówki a nawet konieczności zastosowania okna.
Dodatkowo konieczności oraz potrzeby skorzystania z usług fachowców, jakich spotkamy właśnie we wspomnianej firmie, jaka chce nas nie tylko wesprzeć lecz jednocześnie pozwolić na znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania. Wszystko po to aby zmierzać do celu jakim jest budowa i stworzenie doskonale prezentującego się dachu, który pod każdym względem spełnia jasno sprecyzowane oczekiwania oraz wymagania.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332