Katalog firm

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska, certyfikowany trener makijażu permanentnego, świadczy usługi w Łodzi i w Gdyni. Szeroka oferta gabinetu Make up 4ever obejmuje makijaż trwały ust i brwi, kreski, mikropigmentację skóry głowy i nie tylko. Jej uzupełnieniem jest usuwanie makijażu i tatuaży. Zakres usług obejmuje też szkolenia z podstaw makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny to rozwiązanie, które dla wielu osób jest idealnym wyborem. Większość kobiet codziennie nakłada swój makijaż i traci na to dużo czasu. Makijaż permanentny to zatem sposób na oszczędność czasu i energii, a także na to aby uzyskać dużo pewności siebie, możesz się o tym przekonać wchodząc na stronę https://anetabudzinska.pl/.
W Polsce działa wiele gabinetów, które w swojej ofercie mają wykonanie makijażu permanentnego. Wśród nich jednym z najlepszych jest gabinet Anety Budzińskiej. Działa ona zarówno w Gdyni, jak i w Łodzi i jest doskonale znana z tego, że jeżeli chodzi o makijaż permanentny to jest prawdziwą specjalistką. Poza obsługą klientek, Aneta Budzińska prowadzi także szkolenia związane z techniką nakładania makijażu permanentnego, jego odświeżania i wszelkimi innymi szczegółami na ten temat.
Takie szkolenia indywidualne trwają po parę dni i oferowane są w bardzo rozsądnych cenach. Zatem bez względu na to czy ktoś pragnie wypróbować makijaż permanentny na sobie lub nauczyć się go nakładać innym osobom, Aneta Budzińska to specjalistka do której trzeba trafić.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Łódzki salon depilacji Depilatorium oferuje skuteczne usunięcie owłosienia przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Jednym z wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa, która w całkowicie bezpiec...

EsteticaNova

EsteticaNova to profesjonalna klinika medycyny estetycznej, która przy pomocy zabiegów poprawia nie tylko wygląd swoich pacjentów, ale też pozytywnie wpływa na ich samopoczucie. W ofercie kliniki znaj...