Katalog firm

A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron kompleksowo organizuje uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem osób zmarłych oraz ich przygotowaniem do ceremonii żałobnej. Dbamy również o zapewnienie pięknej oprawy ceremonii żałobnej (Kwiaty, muzyka). Załatwiamy sprawy urzędowe w imieniu rodziny.

Kremacja zwłok

Zakład pogrzebowy A-AARON&ZEUS to firma świadcząca usługi pogrzebowe w dwóch punkach Katowic. Nasza działalność opiera się na doświadczeniu w organizacji pogrzebów osób różnych wyznań, profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Zakresem naszych usług jest nie tylko organizacja tradycyjnego pochówku, ale także kremacja zwłok Katowice.
Organizacja pogrzebu to zadanie, które często przerasta rodzinę zmarłego. Rozumiemy ból rodziny pogrążonej w smutku, dlatego staramy się samodzielnie zorganizować niezbędne formalności oraz dopracować przebieg ceremonii w zgodzie z intencjami bliskich zmarłego. Staramy się ułatwić moment pożegnania i wspierać rodzinę, ściągając z jej barków szereg uciążliwych spraw związanych z organizacją pogrzebu.
Doskonale wiemy, że nasze usługi mogą być dla państwa potrzebne o każdej porze dnia i nocy, dlatego jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24 godziny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybką pomoc i zająć się organizacją pogrzebu tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

AAron jest uznanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy przewóz zmarłych, kompleksowo organizujemy ceremonie pogrzebowe, dbając o ich oprawę muzyczną i kw...