Katalog firm

Zeus

AAron jest uznanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy przewóz zmarłych, kompleksowo organizujemy ceremonie pogrzebowe, dbając o ich oprawę muzyczną i kwiatową. Przygotowujemy osoby zmarłe do pochówku, w imieniu rodziny załatwiamy wszelkie sprawy urzędowe.

Transport zwłok

Nasz zakład pogrzebowy „AARON&ZEUS" pomaga rodzinom zmarłego w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych, kościelnych oraz cmentarnych niezbędnych do przygotowania oraz godnego odbycia się ceremonii pogrzebowej. W ten sposób staramy się odciążyć bliskich zmarłego w tak trudnej dla nich sytuacji.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę pozwalającą przygotować w sposób należyty ceremonię pogrzebową. W swoim zakresie oferujemy bezpłatny transport zwłok Katowice. Do tego celu wykorzystujmy specjalistyczne i eleganckie karawany marki Mercedes. Cała procedura przewiezienia zwłok z hospicjum, szpitala, domu lub domu opieki społecznej jest starannie przygotowana.
Ciała przenoszone są za pomocą przystosowanych do tego noszy, potem trafiają do prosektorium, gdzie w chłodni ciało przebywa do czasu pogrzebu. Bezpłatnie dopełniamy wszystkich formalności związanych z wystawieniem karty oraz aktu zgonu. Gwarantujemy również oprawę muzyczną na pogrzebie. Wszystkie czynności ustalane są w porozumieniu z rodzinami zmarłych, z którymi pozostajemy w kontakcie przez 24h.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron kompleksowo organizuje uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem osób zmarłych oraz ich przygotowaniem do ceremonii żałobnej. Dbamy równ...