Katalog firm

AT Górscy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Fotografia dziecięca jest naszą pasją. Uwielbiamy wykonywać sesje wszystkim dzieciom, które są niewinne oraz delikatne. Warto takie momenty zachować na dłużej. Z miłą chęcią wykonamy sesje noworodkowe, zdjęcia na chrzcie oraz przy innych okolicznościach Waszych dzieci.

Sesja ciążowa

Jesteś w ciąży? Gratulacje! Zdajemy sobie sprawę, że w momencie gdy przygotowujesz się do narodzin dziecka, jest tak wiele rzeczy do przemyślenia, planowania i zakupienia. Ale naszym zdaniem powinnaś rozważyć dodanie zdjęć z okresu ciąży do tej listy.
Coraz więcej kobiet w ciąży zatrudnia profesjonalnych fotografów, aby uchwycili ich wizerunek w ciągu ostatniego miesiąca lub dwóch ciąży. Jeśli zastanawiasz się, czy powinnaś to zrobić, czy warto, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. Naszą specjalnością jest fotografia rodzinna, w tym również fotografia ciążowa Łódź. Damy Ci jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, która będzie dla Ciebie i Twojej rodziny czymś niezastąpionym.
Wyobraź sobie jak pokazujesz te zdjęcia Twojemu dziecku za parę lat. Jak bardzo będzie zadziwione cudem ciąży i narodzin? Również dla Ciebie będzie to powrót do przeszłości.
Zapraszamy do przeglądnięcia naszej galerii zdjęć, a później podjęcia decyzji, która będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985