Katalog firm

AT Górscy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Fotografia dziecięca jest naszą pasją. Uwielbiamy wykonywać sesje wszystkim dzieciom, które są niewinne oraz delikatne. Warto takie momenty zachować na dłużej. Z miłą chęcią wykonamy sesje noworodkowe, zdjęcia na chrzcie oraz przy innych okolicznościach Waszych dzieci.

Sesja komunijna

Sesja komunijna to jeden z najlepszych momentów, kiedy możecie uwiecznić swoją pociechę na wspaniałych zdjęciach. Majowa Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu naszych dzieci. Jeszcze nie tak dawno mieściły się w Waszych rękach, tuliłyście w przedszkolu, a już posyłacie je do Komunii Świętej.
Czas strasznie szybko pędzi do przodu i wiele ważnych chwil umyka Wam pomiędzy palcami. Jeżeli jednak chcecie zatrzymać je dla siebie na dłużej, to zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług. Już od wielu lat pasjonujemy się fotografią i wykonujemy dla Was niezwykłe ujęcia ważnych chwil, takich jak chociażby Komunia. Przekonajcie się, że taka sesja, którą jesteśmy w stanie wykonać w wielu miejscach będzie wspaniałym podsumowaniem tego jakże ważnego dnia.
Dzieci już niedługo będą dorosłe, jednak Wy ten czas będziecie mogli wspominać za pomocą cudownych zdjęć, które dla Was wykonamy. Przekonajcie się, że do każdego zadania pochodzimy w profesjonalny sposób i otrzymacie piękne fotografie. Przykłady zrealizowanych sesji komunijnych znajdą Państwo na naszej stronie http://foto-dzieciaki.lodz.pl/komunia-zdjecia-komunijne-lodz/.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Firma Foto24 jest to przede wszystkim usługa fotografii głównie ślubnej, ale także uroczystości kościelnych, czy imprez firmowych. Oprócz zdjęć mają w swojej ofercie filmowanie oraz wypożyczanie na sp...