Katalog firm

Karczma Bida

Karczma Bida serdecznie zaprasza do odwiedzin. Jeżeli cenicie sobie tradycyjne dania, które przyrządzane są przez najlepszego szefa kuchni, to u nas na pewno się porządnie najecie. Nasza restauracja znajduje się w kilku miejscach: w Bogucinie, w Opolu i w Bolesławiu, koło Olkusza. Zapraszamy do naszych stołów.

Restauracja w Opolu

Interesuje Cię zaufana restauracja w okolicach Opola? Jak najszybciej zapoznaj się z naszą ofertą! Karczma Bida to restauracja, której celem jest wychodzenie naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Co do lokalizacji, restauracja znajduje się na trasie z Opola do Wrocławia.
Wracając do wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom, klienci mają pewność menu, które jest bogate i różnorodne. Jeśli chodzi o szczegóły, nie brakuje dań mięsnych, dań wegetariańskich, porcji dla dzieci i specjalnych potraw z kuchni FIT. Dobrze też od razu dodać, że restauracja zatrudnia doświadczonych kucharzy. Co więcej, kucharze mają do dyspozycji najwyższej jakości produkty, naturalne przyprawy i świeże zioła. W ten sposób nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc zachwycić każdego klienta.
Poza tym warto też podkreślić, że restauracja jest gwarancją odpowiedniego klimatu i atmosfery. Można nawet powiedzieć, że klimat i atmosfera przekładają się na jeszcze smaczniejsze potrawy.
W razie zainteresowania większą ilością informacji, wystarczy zapoznać się ze stroną restauracji http://www.karczmabida.com/o-nas/opole/.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048


Podobne firmy

Dwór Artusa

Wasz malec dopiero przyszedł na świat, a już pora organizować mu przyjęcie komunijne? Czas faktycznie szybko leci, zatem nie traćcie ani chwili i odwiedźcie Dwór Artusa. Waszych gości zachwyci dworski...

Malaga

Sala Bankietowa Malaga ma atrakcyjną ofertę dla wszystkich szkół średnich, które szukają miejsca na studniówkę. Znajduje się u nas przestronna sala, gdzie zmieści się nawet do 180 osób. Dla każdego zn...