Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce państwu pomóc, a co za tym idzie zaoferować kompleksowe i pełne wsparcie nie tylko w powyższych ale również wielu innych sytuacjach.

Certyfikowany psychoterapeuta

Z jakiego powodu korzystamy z pomocy psychoterapeuty? Bowiem w wielu przypadkach spotkanie z takim specjalistom jest dla nas nie tylko okazją by zrozumieć nasz problem, walczyć z chorobą typu depresja lub nerwica, lecz co najważniejsze nastawiamy się na to iż otrzymamy odpowiednie w tym zakresie wsparcie.
Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce gdzie certyfikowany psychoterapeuta we Wrocławiu czeka na wszystkie osoby, jakie chcą się do niego nie tylko zgłosić, lecz doskonale zdają sobie sprawę, iż tylko on będzie potrafił ich wysłuchać a niejednokrotnie także zrozumieć. Pewnie, że doświadczony certyfikowany psychoterapeuta Wrocław, to ktoś kto posiada niezbędną wiedzę na temat diagnozowania a nawet leczenia wielu chorób zwłaszcza psychicznych, co za tym idzie takich z którymi zmagamy się coraz częściej.
Jeżeli zatem odczuwamy potrzebę zgłoszenia się do niego, to niech nasz certyfikowany psychoterapeuta Wrocław będzie osobą, której nie tylko zaufacie lecz zrozumiecie, iż chce on nam nie tylko pomóc lecz niekiedy także co zrozumiałe wesprzeć.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga znajduje się w Łodzi. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i coachingową. Jako zespół doświadczonych terapeutów zapewnia indywidualne podejście do każdego...

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co spra...