Katalog firm

EsteticaNova

EsteticaNova to profesjonalna klinika medycyny estetycznej, która przy pomocy zabiegów poprawia nie tylko wygląd swoich pacjentów, ale też pozytywnie wpływa na ich samopoczucie. W ofercie kliniki znajduje się między innymi mezoterapia igłowa, powiększanie ust i lifting twarzy. Wszystkie zabiegi wykonują najlepsi specjaliści przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń.

Trycholog

Nasza klinika powstała po to, aby wydobyć z każdej zainteresowanej osoby piękno. Zdajemy sobie sprawę, że to czasem dość spore wyzwanie, jednak staramy się odpowiedzieć na każdą potrzebę konkretnego klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Zajmujemy się nie tylko twarzą, ale i włosami. Nasz trycholog Łódź zawsze postawi odpowiednią diagnozę po obejrzeniu samych włosów, jak i skóry głowy konkretnego klienta. Niestety włosy bywają często odstawiane na ostatnie miejsce przez osoby dążące do osiągnięcia lepszego wyglądu, a to błąd. Odgrywają one bowiem ważną rolę dla wyglądu. Proponujemy więc kilka różnorodnych zabiegów, które poprawia stanowczo stan skóry głowy oraz stan i wygląd włosów.
Nasz trycholog oceni, który zabieg będzie najbardziej wskazany w konkretnym przypadku i kiedy będzie dobrze go powtórzyć, aby utrzymać właściwy stan i efekt końcowy. Stawiamy na komfort i zadowolenie naszych klientów. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych urządzeń i środków kosmetycznych.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska, certyfikowany trener makijażu permanentnego, świadczy usługi w Łodzi i w Gdyni. Szeroka oferta gabinetu Make up 4ever obejmuje makijaż trwały ust i brwi, kreski, mikropigmentację skór...

Depilatorium

Łódzki salon depilacji Depilatorium oferuje skuteczne usunięcie owłosienia przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Jednym z wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa, która w całkowicie bezpiec...