Katalog firm

Apemi

Zlokalizowany w Szczytnie Salon Okien i Drzwi Apemi dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu stolarki otworowej. Wśród dostępnych produktów znajdują się wysokiej jakości okna pcv, drewniane lub dachowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, ale nie tylko. Oferta obejmuje też solidne bramy i parapety.

Montaż drzwi

Planując zmiany w wystroju mieszkania, nigdy nie warto zapominać o wymianie drzwi. Drzwi mają duży wpływ na to, jak wygląda dane pomieszczenie. Dlatego też muszą być odpowiednio dobrane. Każdy, kto zastanawia się gdzie znaleźć największy wybór drzwi Szczytno, na pewno powinien skierować się do APEMI.
Jest to salon, który specjalizuje się w sprzedaży zarówno drzwi, jak i okien. Działa już od ponad dekady i dotychczas zebrał wyjątkowo dużo dobrych opinii od byłych klientów. Potwierdzają oni, że APEMI to miejsce, gdzie najłatwiej jest znaleźć wymarzone drzwi. Salon współpracuje z polskimi producentami drzwi i okien i zapewnia dostęp do wyrobów stolarskich charakteryzujących się bardzo wysoką jakością.
APEMI oferuje je w świetnych cenach i z zapewnieniem o montażu i innych pomocniczych usługach. Dlatego też jeżeli ktokolwiek stoi przed ważnym zakupem jakim są drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, to na pewno powinien zaznajomić się z tym co oferuje salon okien i drzwi APEMI. To najlepszy sklep na tego rodzaju zakupy.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, która już od wielu lat zajmuje się stolarką budowlaną. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z najwyższej jakości usług naszej firmy. Oferujemy Wam niskie ceny za nasze okna oraz drzwi,...