Katalog firm

WF Adwokaci

Nasza kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawniczą na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które potrzebują reprezentanta przed sądem. W każdą sprawę angażujemy się z całą mocą, ponieważ każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Na naszą kancelarię zawsze możecie liczyć.

Podział majątku

Podział majątku stosowany jest nie tylko podczas sprawy rozwodowej. Odpowiednie zabezpieczenie stanu posiadania ważne jest także podczas prowadzenia ryzykownych projektów biznesowych, międzynarodowych spółek czy działalności wymagającej uzyskania certyfikatów dostępności, które wymagają sprawdzania przez służby Unii Europejskiej lub innych krajów.
Dlatego warto zlecić pracę nad podziałem majątku profesjonalistom. Adwokaci i radcy prawni przygotują wszystkie niezbędne dokumenty w takiej formie, by klient musiał tylko się z nimi zaznajomić i je podpisać. Pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.
Podział majątku przed rozwodem jest też znakomitym zabezpieczeniem przed wysuwaniem kolejnych roszczeń. Nie bez znaczenia jest również wpływ na długość rozprawy rozwodowej, która dzięki przygotowanym dokumentom nie powinna się przeciągać - zwłaszcza jeśli nie ma żadnych innych przeszkód prawnych.
W przypadku biznesu adwokat podział majątku Łódź jest natomiast dobrym zabezpieczeniem statusu rodziny w razie nieudanej inwestycji.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnika, zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej Kancelarii. Oferujemy kompleksowe usługi prawnicze w Tarnowskich Górach. Decydując się na współpracę z Kancel...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski to osoba, która zapewni pomoc w przypadku sprawy karnej, jak i cywilnej. W ofercie można znaleźć prowadzenie spraw rozwodowych, spadkowych i wielu innych. Priorytetem podcza...