Katalog firm

Studio Firanowe

Studio Firanowe oferuje Wam szeroko pojętą aranżację okien. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę oraz szeroki katalog produktowy, w tym: firany, zasłony, tkaniny zasłonowe, rolety dachowe, karnisze, gotowe zasłony oraz wiele innych. Wykonujemy również fantazyjne upinanie firan dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Firany

Studio Firanowe to rzetelna i godna polecenia firma, która od 1996 roku oferuje swoim klientom piękne firany Olsztyn w bardzo atrakcyjnych cenach. Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy firany z organtyny, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Eleganckie firany z organtyny doskonale sprawdzą się nie tylko w klasycznych salonach, ale również w pokojach dziecięcych i sypialniach.
Posiadamy bardzo szeroki wybór oryginalnych firan, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Tylko u Nas mogą Państwo zamówić atrakcyjne firany z woalu i modne firany z markizety, które bez żadnego większego problemu można uprać w pralce do 30 stopni. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe produkty.
Udekorowanie okien wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto jak najszybciej dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i postawić na oryginalne firany.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993