Katalog firm

ST Rentcar

Firma ST Rentcar specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów, zgodnie z wymaganiami klientów. Od małych samochodów po busy - oferta wypożyczalni jest bardzo obszerna. Brak opłaty wstępnej i minimum formalności to atuty ST Rentcar. Atrakcyjne ceny przyciągają wielu klientów, którzy odwdzięczają się pozytywnymi opiniami.

Holowanie pojazdów

Awaria na drodze, czy kolizja to sytuacje, w których konieczne staje się bezpieczne i sprawne przetransportowanie samochodu. A w tym pomóc może ST Rentcar. Jest to łódzka firma, która na co dzień świadczy profesjonalne usługi holownicze. Skierowane są one zarówno do użytkowników samochodów osobowych, dostawczych, jak i busów. Lawety, którymi firma dysponuje, bez problemu transportują zarówno małe, osobowe auta, jak i większe samochody do 7 ton.
Bezpieczne holowanie Łódź to usługa świadczona siedem dni w tygodniu, pomiędzy godziną 8.00 a 20.00. W tym czasie do dyspozycji klientów pozostają doświadczeni pracownicy, którzy zawsze docierają na miejsce w jak najkrótszym czasie. Tam, nie tylko zajmują się sprawnym załadunkiem auta, ale też szybkim i profesjonalnym załatwieniem wszystkich formalności.
Także tych związanych z kolizją, po której koszty holowania auta osoby poszkodowanej, powinien ponieść ubezpieczyciel sprawcy. Jak więc widać, pomoc ST Rentcar to zawsze pomoc fachowa, udzielona na czas i w trosce o klienta.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800