Katalog firm

Kategorie


Spektrum

Firma Spektrum zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych z Ełku i okolic planujących montaż stolarki otworowej. Oferta obejmuje okna, drzwi i bramy garażowe czołowych producentów, ale nie tylko. Szeroki wybór markowych produktów znajdą tu również osoby poszukujące rolet, ogrodzeń kompozytowych czy parapetów.

Okna platikowe

Oryginalne okna PCV Białystok od renomowanego producenta mają bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z ich dobrodziejstwa. Jedną z największych zalet jest oczywiście bardzo przystępna cena, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rozwiązania dostępne na rynku.
Dzięki odpowiedniej pielęgnacji markowe okna PCV mogą służyć nawet przez kilkanaście lat. Nie trzeba ich zabezpieczać i malować, tak jak w przypadku stolarki drewnianej. Modne i stylowe okna PCV są najlepszą wizytówką każdego mieszkania, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać odpowiednie produkty. Warto wspomnieć również i o tym, że okna plastikowe dostępne są w wielu różnych kolorach.
Oprócz standardowej bieli możemy tak naprawę dobrać okna w każdym innym kolorze. Nowoczesne okna PCV nie absorbują wilgoci i co najważniejsze są odporne na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. PCV jest materiałem niepalnym, który sam się wygasza.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, która już od wielu lat zajmuje się stolarką budowlaną. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z najwyższej jakości usług naszej firmy. Oferujemy Wam niskie ceny za nasze okna oraz drzwi,...

Koczwara

Koczwara, firma z wieloletnim stażem, zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Z miłą chęcią wykonamy dla Was odpowiednią stolarkę aluminiową, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Mamy...