Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Prawie każdy z nas spotkał się kiedyś z niemiłym zdarzeniem losu podczas kierowania samochodem. Profesjonalne usługi w tym zakresie prowadzi pomoc drogowa, która może poszczycić się zadowoleniem wielu klientów. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, a nasz zespół jest skuteczny w każdych, nawet najcięższych warunkach.

Pomoc drogowa w Brzezinach

W razie wystąpienia awarii samochodu czy stłuczki lub innej nagłej potrzeby swoją pomocą służy pomoc drogowa w Brzezinach. Bez przerwy i w każdej chwili pracownicy firmy są gotowi, by po otrzymaniu zgłoszenia ruszyć z pomocą. Nie ma dla nich znaczenia, czy trzeba dowieść paliwo na miejsce, w którym stoisz, bo ci go zbrakło czy też auto jest niesprawne przez wypadek, stłuczkę, jaka miała miejsce.
Jeżeli tylko jest to możliwe i wystarczy, aby podróż mogła odbyć się dalej, drobne naprawy zostaną zrobione od razu po dotarciu ekipy na miejsce. Firma może holować wszystkie rodzaje pojazdów, bez znaczenia jest tutaj rozmiar i waga. Kolejnymi formami dostępnej dla klienta pomocy jest wulkanizacja oraz działania podejmowane w warsztacie mechaniczno-elektrycznym. Na pojazdy typu TIR czeka parking czynny całą dobę.
Wszystko, co jest robione, odbywa się szybko, sprawnie, i efektywnie, gdyż czas i zadowolenie każdego jest dla tej firmy bardzo istotne. Strona internetowa: http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-brzeziny/ zawiera więcej cennych wiadomości o firmie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673