Katalog firm

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież niepowtarzalną, a zarazem wyjątkowo komfortową. W oparciu o wieloletnie doświadczenie staranie dobieramy wszystkie modele dostępne w sklepie.

Szlafroki z kapturem damskie

Najlepszym sposobem na powitanie zimy jest ciepły szlafrok, który chroni ciało przed mrozem i przeziębieniem oraz daje poczucie przytulności i komfortu nawet przy dużym mrozie. Ta rzecz będzie istotna w połowie jesieni, kiedy na dworze zrobi się zimno, a w mieszkaniu nie ma jeszcze ogrzewania. Ciepły szlafrok może być noszony do wiosny. Sklep internetowy "Sleep Art " posiada dużą ilość pięknych modeli ciepłych szlafroków, które można wybrać zarówno dla siebie, jak i na prezent.
Szlafroki są stylowe, wygodne i eleganckie, bardzo komfortowe do noszenia w domu i na wakacjach. Szeroki wybór szlafroków damskich na każdy gust, możesz kupić już teraz.
Na stronie sklepu "Sleep Art " można znaleźć szlafroki z kapturem damskie we wszystkich rozmiarach, stylach i kolorach. Istnieją modele o średniej i krótkiej długości, są też duże długie szlafroki, w które można się całkowicie zawinąć. Większość tego typu odzieży domowej jest wykonana z kapturem, dużymi kieszeniami, długimi rękawami i szerokim pasem.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jako...