Katalog firm

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież niepowtarzalną, a zarazem wyjątkowo komfortową. W oparciu o wieloletnie doświadczenie staranie dobieramy wszystkie modele dostępne w sklepie.

Piżama damska z krótkimi spodenkami

Czy wiesz, że stylowa bielizna może poprawić nastrój? Chyba nie trzeba przekonywać o tym żadnej kobiety. Jak istotny jest ten element garderoby wiemy również i my - Sleep Art. Dlatego stworzona została marka, która za cel stawia sobie satysfakcję i dobry nastrój naszych klientek.
Nie idąc na kompromisy pomiędzy wygodą, a stylem stworzyliśmy kolekcje bielizny nocnej spełniającej oba te kryteria. Wysokiej jakości ekskluzywna bielizna dostępna w naszym sklepie stanowi o renomie marki Sleep Art. Pośród różnych fasonów, na liście naszych produktów ważne miejsce, za sprawą swej uniwersalności, zajmuje piżama damska krótkie spodenki. Warto zwrócić na nią uwagę ze względu na jej wszechstronne zastosowanie.
Może być używana zarówno w lato, jak i z cieplejszą kołdrą, zimą. Krótkie spodenki za sprawą ich nieco sportowego charakteru subtelnie akcentują walory kobiecych nóg i są komfortowe w użytkowaniu. W naszej kolekcji piżam damskich z krótkimi spodenkami znajdziesz rozmaite modele i wzory nadające się idealnie na każdy dzień.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jako...

M-Max

Aby zapewnić sobie zdrowy sen liczy się nie tylko łóżko, ale również wygodna i miła w dotyku piżama. Zapraszamy więc do naszej firmy M-Max, która zajmuje się sprzedażą takich produktów. Mamy wspaniałe...