Katalog firm

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież niepowtarzalną, a zarazem wyjątkowo komfortową. W oparciu o wieloletnie doświadczenie staranie dobieramy wszystkie modele dostępne w sklepie.

Piżama damska rozpinana

Czy jesteś osobą ceniącą sobie styl i jakość noszonej bielizny? Czy Twoimi preferencjami kieruje wygoda kupowanych ubrań? Wreszcie, czy nie są Ci obce najnowsze trendy? Jeżeli na któreś z wyżej postawionych pytań odpowiedziałaś - tak - to jesteś we właściwym miejscu. Marka Sleep Art została stworzona z myślą o twojej wygodzie i satysfakcji.
Wśród produktów, z których jesteśmy dumni na początku listy plasuje się piżama damska rozpinana. Nieprzemijający czar tego piżamowego kompletu znalazł uznanie wśród wszystkich wielbicielek szykownej bielizny nocnej. Opcja rozpięcia piżamy pozwala na regulowanie wysokości dekoltu, a także jest przydatna dla karmiących piersią mam. Pionowa linia jaką tworzy ma właściwości wysmuklające sylwetkę i wydłużające szyję co sprawia, że kładzie akcent na walory kobiecej figury.
To co wyróżnia nasz sklep to duży wybór modeli i wzorów piżam. Oryginalny design czyni je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi. Niezależnie od pory roku, upodobań temperaturowych, typu sylwetki czy też urody każda kobieta znajdzie u nas piżamę odpowiednią dla siebie.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jako...