Katalog firm

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież niepowtarzalną, a zarazem wyjątkowo komfortową. W oparciu o wieloletnie doświadczenie staranie dobieramy wszystkie modele dostępne w sklepie.

Eleganckie koszule nocne

Fantazyjne, uwodzicielskie, coś na co dzień jak i na specjalne okazje - odkryj oszałamiający wybór bielizny nocnej. Znajdziesz u nas eleganckie koszule nocne, w tym modele utrzymane w artystycznym duchu. Daj się oczarować niesamowitą miękkością materiałów i komfortowi krojów.
Na kolekcję składają się różne - dłuższe i krótsze fasony, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do potrzeb indywidualnych, a także warunków temperaturowych w sypialni. Aby przekonać się jak wygodna może być bielizna nocna połóż się do snu w koszuli marki Sleep Art. Dzięki dbałości o szlachetność materiałów z jakich powstają nasze wyroby gwarantujemy ich najwyższą jakość. Odzież nocna produkowana przez nas jest wyjątkowo miła w dotyku, oddychająca, subtelnie dopasowana, a szwy szyte są tak aby nie podrażniać skóry.
Każdy typ urody znajdzie warianty kolorystyczne komplementujące jego atrakcyjność dzięki bogatej ofercie kolorów. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie w domu zaczynając od perfekcyjnych stylizacji bielizny nocnej z naszego sklepu.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jako...