Katalog firm

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież niepowtarzalną, a zarazem wyjątkowo komfortową. W oparciu o wieloletnie doświadczenie staranie dobieramy wszystkie modele dostępne w sklepie.

Elegancka bielizna nocna

Sleep Art to działalność cechująca się dynamicznym rozwojem. W krótkim czasie firma stała się czołowym producentem w kraju, którego specjalizacją jest elegancka bielizna nocna. Sleep Art zaproponować może niecodzienne stylizacje łączące w sobie kobiecy urok z miłością do sztuki.
Wszystkie te elementy składają się na innowacyjność produkowanej odzieży nocnej, którą stworzono z dbałością o zastosowanie doskonałej jakości materiałów oraz estetyczne wykonanie. Tkaniny, z których wykonana jest elegancka bielizna nocna charakteryzuje miękkość, trwałość oraz cudowne uczucie otulania, które sprawi, iż sen stanie się niesamowitym przeżyciem. Wyjątkowość bielizny nocnej firmy Sleep Art stanowi również zastosowanie pięknych nadruków skomponowanych na bazie dzieł wybitnych malarzy z wielu artystycznych epok.
Każdą pozycję w katalogu firmy zainspirowano rozmaitymi kierunkami sztuki, poczynając na średniowiecznych kompozycjach, a kończąc na modernistycznych abstrakcjach. Dlatego warto zainteresować się produktami firmy Sleep Art, aby cieszyć się nietuzinkowymi, a zarazem eleganckimi szlafrokami, piżamami lub koszulami nocnymi.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jako...