Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Laboratorium Proteon Zdrowie jest polską firmą biotechnologiczną stawiającą na innowacyjność. Zespół tworzą wybitni eksperci z dziedziny medycyny, mikrobiologii i genetyki. W laboratorium wpisanym na oficjalną listę laboratoriów COVID można wykonać testy w kierunku koronawirusa, wywołującego zakaźną chorobę układu oddechowego.

Domowy test na Covid

Test PCR jest najlepszym i najszybszym sposobem na to, aby dowiedzieć się o zakażeniu wirusem. Taki test jednak wymaga profesjonalnego sprzętu i odpowiednich czynników. Z tego powodu test na COVID Łódź można zamówić tylko w wybranych laboratoriach w kraju.
Proteon to prywatne laboratorium, które od wielu miesięcy zapewnia dostęp do szybkich testów na koronawirusa. Obsługuje wiele osób prywatnych, ale także dużo firm. Firmy testują bowiem swoich pracowników, aby uniknąć konieczności zatrzymania działalności firmy z powodu zagrożenia epidemiologicznego.
Test na COVID i jego wynik będą gotowe w ciągu jednego dnia, zatem każdy klient laboratorium Proteon szybko otrzymuje potrzebną mu odpowiedź. Szybkie działanie w połączeniu z profesjonalizmem oraz dobrymi cenami sprawiło, że laboratorium poszerzyło swoją działalność. Obecnie skorzystać z niego można zarówno w Warszawie, jak i w Łodzi. Jest to zatem świetny wybór dla wielu osób, które pragną się przetestować, a liczą na usługę na najwyższym z możliwych poziomów.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426