Katalog firm

Producent skarpet Megi

Skarpetki to taka część garderoby, która powinna zapewniać odpowiedni komfort oraz wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Sklep Megi oferuje skarpetki najwyższej jakości, które dzięki jakości materiałów, z których są wykonane sprawią, że codziennie obowiązki będą przyjemniejsze. Nie czekaj i odwiedź naszą stronę https://www.skarpetki.com.pl/.

Produkcja skarpet

Niewiele jest firm polskich z tak długim doświadczeniem na rynku co firma Megi. Ten producent skarpet Łódź swoją działalność rozpoczął już 30 lat temu, w 1990 roku. Od tamtej pory ta łódzka firma nieprzerwanie inwestuje w swój rozwój. W trakcie długich lat pracy w branży, firma Megi wyrobiła sobie bazę regularnych klientów. Są to hurtownie i sklepy, spośród których wiele dołączyło do programu lojalnościowego Megi i dzięki temu zyskało dużo ciekawych rabatów i promocji.
Megi to producent skarpet, który od zawsze stawia na jakość i różnorodność. W swojej ofercie ma skarpety przeznaczone dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różne wzory i modele podążają za panującymi w danych czasach trendami. Podczas produkcji wykorzystywane są materiały najlepszej jakości, co zapewnia że skarpety od Megi są bardzo trwałym produktem.
Jednocześnie jednak ich ceny pozostają na korzystnym poziomie, dzięki czemu skarpety tej marki są dostępne dla każdego. Wszystko to pokazuje, że Megi to najlepszy producent skarpet na rynku w Polsce.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867


Podobne firmy

Sleep Art

W ofercie Sleep Art znajdziesz tworzoną z najlepszej jakości materiałów bieliznę nocną. Asortyment dostępny w naszym sklepie to produkty projektowane z pasją i zaangażowaniem co czyni naszą odzież nie...