Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to zespół specjalistów w sektorze zarządzania i administrowania nieruchomościami. Podejmujemy się między innymi zarządzania w ramienia sądu jako zarządca sądowy.Nasz Piotr Michalski to specjalista dbający o nowoczesne budynki, ich wygląd, gospodarność oraz obsługę techniczną. Nasi zarządcy mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Zarządzanie wspólnotami

Każda wspólnota, to przede wszystkim kilka lokali i ich właściciele. Z tego powodu niezbędna jest wiedza i doświadczenie w prowadzeniu jej, bo te niewłaściwe może sprawić, że jakość życia lokatorów się pogorszy. Dlatego tutaj niezbędna jest nie tylko wzorowa organizacja, ale także doskonała znajomość przepisów. bez tego owa wspólnota może narazić się na często bardzo dotkliwe kary finansowe.
Jeśli lokatorzy nie mają wiedzy, to najlepiej zarządzanie wspólnotą powierzyć odpowiednio do tego przygotowanym firmom. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, to pomoc we wszelkich kwestiach dotyczących prawidłowego funkcjonowania wspólnoty zgodnie z przepisami o czym dowiecie się Państwo przeglądając informacje na stronie http://www.administratorlodz.pl/wspolnoty-mieszkaniowe.html. Jest to najważniejsze, bo znacznie ułatwia życie lokatorów wspólnoty, a nie można zapominać, że to mieszkańcy danego budynku i oni tam rzeczywiście funkcjonują na co dzień.
Firma ma tego świadomość i dlatego stara się, aby sprawy były załatwiane najlepiej i najszybciej jak się da, co zdecydowanie redukuje koszty i zmniejsza nerwy właścicieli lokali, zamieszkujących daną wspólnotę.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Business Centre

Chcesz wynająć biuro w centrum Łodzi i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Zapoznaj się z ofertą firmy Business Centre. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu będziemy w stanie zdecydowanie ułatwić Ci wybó...

Chill Inn

Jeżeli masz problem ze znalezieniem mieszkania na okres studiów w Łodzi? Zapoznaj się z ofertą firmy Chill Inn! Pokoje w naszym prywatnym akademiku są przestrzenne i zadbane. Oprócz nich, w budynku zn...