Katalog firm

Mal-Wod

Wysoka efektywność wykonywanych usług wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod, specjalizujące się w naprawach pomp i układów hydraulicznych. Firma oferuje także sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów zachodnich, komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmuje się udrażnianiem kanalizacji.

Monitoring kanalizacji

Mal-Wod to firma świadcząca usługi w zakresie monitoringu sieci kanalizacyjnej. Prace polegają na wprowadzeniu do wnętrza kanalizacji specjalnej kamery, która rejestruje wszelkiego rodzaju nieprawidłowości. Przeprowadzamy monitoring kanalizacji w sposób profesjonalny, po dokonaniu badań, klient otrzymuje raport pisemno-graficzny, film DVD, wykresy spadków i zagłębień, szczegółowe dane na temat badanego odcinak oraz zdjęcia znalezionych nieprawidłowości.
W ramach naszej działalności sprzedajemy urządzenia oraz części zamienne dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych. Dokonujemy także napraw układów hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektrycznych samochodów komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Znamy się na rzeczy, mamy duże doświadczenie zawodowe oraz odpowiednią do przeprowadzania takich prac wiedzę.
Zapraszamy Państwa do współpracy, oferujemy fachowe doradztwo. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. Działamy na terenie Łodzi i okolic.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Producent saun i łaźni parowych, firma Saunaland, działa na rynku 10 lat, oferując funkcjonalne produkty zarówno dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Projektujemy i budujemy sauny, korzyst...