Katalog firm

Kategorie


Mal-Wod

Wysoka efektywność wykonywanych usług wyróżnia przedsiębiorstwo Mal-Wod, specjalizujące się w naprawach pomp i układów hydraulicznych. Firma oferuje także sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych do pojazdów zachodnich, komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmuje się udrażnianiem kanalizacji.

Kamery inspekcyjne

Poszukują Państwo firmy świadczącej profesjonalne usługi dla przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mal- Wod jako dystrybutor urządzeń do monitoringu sieci kanalizacyjnej, zajmuje się ich sprzedażą. Na tym jednak nie kończy się nasza działalność.
Wykonujemy też naprawy układów hydraulicznych, pomp próżniowych, a także sprzedajemy części zamienne. Mamy szeroki wybór części do samochodów takich jak śmieciarki, zamiatarki i nie tylko. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi pompy i silniki hydrauliczne, zawory, dysze i węże do czyszczenia kanalizacji, kamery inspekcyjne i wiele więcej. Do usług, jakie świadczy łódzka firma Mal-Wod, należą również inspekcja sieci kanalizacyjnej oraz udrażnianie kanalizacji.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem wiodących producentów, więc gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Poza tym organizujemy szkolenia dla osób pragnących zdobyć uprawnienia operatora samochodów specjalistycznych. Zapraszamy na stronę!

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Producent saun i łaźni parowych, firma Saunaland, działa na rynku 10 lat, oferując funkcjonalne produkty zarówno dla klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Projektujemy i budujemy sauny, korzyst...