Katalog firm

Kategorie


Koczwara

Koczwara, firma z wieloletnim stażem, zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Z miłą chęcią wykonamy dla Was odpowiednią stolarkę aluminiową, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni ze współpracy z naszymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Klimatyzacja

Firma Koczwara to przedsiębiorstwo zdecydowanie wielozadaniowe, które potrafi profesjonalnie i szybko dzięki wykwalifikowanym pracownikom zrobić wiele rzeczy i wykonać wiele usług. Do oferty tego zakładu wchodzą między innymi: szeroko pojętą stolarkę aluminiową i produkty z tego właśnie metalu.
Są nimi na przykład: drzwi aluminiowe, okna aluminiowe i wiele innych. Doświadczenie i wysokiej klasy umiejętności sprawiają, że można w tej firmie zamówić wykonanie nawet bardzo nietypowych konstrukcji aluminiowych o różnorodnym zastosowaniu. Firma jednak jest wstanie nie tylko zobowiązać się do jego wykonania, ale również w razie potrzeby może służyć radą w rozwiązywaniu problemów i wykonać projekt tego co ma być zbudowane. Oferowana przez nas klimatyzacja Stalowa Wola to kolejny aspekt działalności firmy tak samo jak ogrody zimowe.
W celu lepszego poznania tej firmy wystarczy obejrzeć stronę internetową http://koczwara.com.pl/, albo zadzwonić tam wybierając numer telefonu: (015) 844 03 08. E-mail kontaktowy to biuro@koczwara.com.pl.

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.: 15 844-03-08


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, która już od wielu lat zajmuje się stolarką budowlaną. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z najwyższej jakości usług naszej firmy. Oferujemy Wam niskie ceny za nasze okna oraz drzwi,...

Spektrum

Firma Spektrum zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych z Ełku i okolic planujących montaż stolarki otworowej. Oferta obejmuje okna, drzwi i bramy garażowe czołowych producentów, a...