Katalog firm

Intprojekt

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Intprojekt. Oferujemy rozwiązania, które stanowią wsparcie dla procesów technologicznych w wielu przedsiębiorstwach. Z wielką pasją oddajemy się projektowaniu i programowaniu automatyki przemysłowej. Naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Zapraszamy!

Programowanie sterowników

INPROJEKT automatyka przemysłowa to oferta skierowana w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych. Tworzone przez nas projekty mają na celu maksymalnie usprawnić procesy technologiczne. Dbamy również o komfort i bezpieczeństwo osób obsługujących. Priorytetem jest dla nas spełnienie wszystkich potrzeb i wymagań klienta.
Wyróżnia nas bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz terminowość w realizacji usług. Naszą specjalizacją jest m.in. programowanie sterowników PLC, prefabrykacja rozdzielnic, prefabrykacja szaf sterowniczych, pomiary elektryczne, a także wiele więcej. Programujemy sterowniki PLC znanych i cenionych marek m.in. Siemens, Sauter, Unitronics, UniPi. Ponadto programujemy również falowniki oraz systemy wizualizacji.
Jakość świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone. Dokonujemy również montażu oraz integracji systemu w siedzibie klienta. Ponadto przeprowadzamy szkolenia z zakresu jego eksploatacji.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468