Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Centrum Psychoterapii Harmonia proponuje wsparcie dla osób zmagających się z różnego typu uzależnieniami, ale nie tylko. Specjalistyczną pomoc znajdą tu również osoby współuzależnione, chore na depresję czy dotknięte przemocą. Na ofertę składają się zarówno konsultacje, psychoterapia on-line, jak i szkolenia.

Leczenie depresji

Wiele osób zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. Nie zawsze jednak mają oni tę szansę, aby znaleźć odpowiednią pomoc i poprawić swój stan zdrowotny. O ile lekarz psychiatra jest w stanie przepisać odpowiednie leki, w większości przypadków niezbędna jest także psychoterapia. Niestety wiele osób ma trudności ze znalezieniem psychoterapeuty z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.
Taką pomoc na pewno można znaleźć w Centrum Psychoterapii Harmonia, które funkcjonuje we Wrocławiu. Ośrodek ten oferuje zarówno porady, konsultacje, jak i psychoterapię dla osób w różnych wieku. Oferta Centrum Psychoterapii Harmonia jest bardzo szeroka i zawiera między innymi pomóc dla osób zmagających się z uzależnieniami, jak i dla tych, którzy cierpią z powodu głębokiej depresji.
Dlatego też jeżeli kogoś interesuje leczenie depresji Wrocław jest miastem do którego na pewno warto się udać po pomoc. Wieloletnie doświadczenie i pełny profesjonalizm sprawia, że Centrum Psychoterapii Harmonia na pewno pomoże poprawić sytuację zdrowotną każdego ze swoich pacjentów.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz...

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co spra...