Katalog firm

Frodent

Frodent zapewnia Wam profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne. Zapewniamy Wam szereg usług. Zajmujemy się chirurgią stomatologiczną, wybielaniem wszystkich zębów, leczeniem kanałowym. Warto dodać, że dysponujemy cyfrowym RTG, więc w razie potrzeby na miejscu wykonujemy zdjęcia zębów. Zapraszamy!

Stomatologia zachowawcza

Interesują Cię najlepsze przechodnie stomatologiczne na terenie Łodzi? Najlepszym rozwiązaniem jest stomatologia Łódź, za którą odpowiada Frodent! Frodent już od wielu lat stanowi gwarancję profesjonalnej opieki stomatologicznej.
Warto zaznaczyć, że pracownicy placówki zadają sobie sprawę, że nie należy ograniczać się do fachowej pomocy. Mówiąc wprost — ważne jest też to, aby atmosfera była bezstresowa i przyjazna (w końcu niewątpliwie wpływa to na nastawienie pacjenta). Poza tym trzeba też powiedzieć, że priorytety placówki to piękny uśmiech, zdrowie i zadowolenie. Dotyczy nawet najbardziej wymagających osób.
Istotne jest także to, że podczas codziennej praktyki wykorzystywane materiały charakteryzują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem.
To wszystko, co zostało powiedziane nie oznacza braku rozwoju ze strony personelu. Jest wręcz przeciwnie, personel nieustannie podnosi kwalifikacje (udział w kursach i szkoleniach).
W dalszym ciągu masz jakieś pytania? Jeśli tak, zapoznaj się ze stroną Frodent.

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl

Tel.: 600-635-647