Katalog firm

Foto24.com.pl

Firma Foto24 jest to przede wszystkim usługa fotografii głównie ślubnej, ale także uroczystości kościelnych, czy imprez firmowych. Oprócz zdjęć mają w swojej ofercie filmowanie oraz wypożyczanie na specjalne okazje wyjątkowej i oryginalnej atrakcji jaką jest fotobudka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi dają nam gwarancję świetnej jakości produktów, które będą pamiątką na całe życie.

Fotograf

Główną propozycją dla klientów jest usługa fotografa. W tej firmie możemy zaufać tej osobie, ponieważ posiada on wieloletnie doświadczenie oraz pasję do wykonywanego zawodu, co przekłada się na jakość zdjęć i usług. Nasz fotograf Łódź bez przerwy rozwija swoje umiejętności, których efekty możemy zobaczyć w jego portfolio na stronie https://www.foto24.com.pl/.
Dzięki miłości do fotografii oraz wprawie do do ich wykonywania, każde zdjęcie ma swój wyjątkowy charakter, a każdy klient może się poczuć wyjątkowo. Po to również jest przeprowadzany wywiad z każdym z nich, po to, aby jego indywidualne oczekiwania były oddane poprzez zdjęcia i wyrażały jego osobę lub miejsce, w którym się znajduje. Ceny są ustalane z każdym klientem, tak aby jego satysfakcja była jak największa i żeby nie musiał się przejmować kosztami.
Filia firmy znajduje się w Łodzi, ale jeśli jest taka chęć, fotograf może dojechać również poza województwo łódzkie. Pozwala to na promowanie i rozszerzanie jego oferty na cały kraj, dzięki czemu zdobywa nowych, zaufanych klientów.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Fotografia dziecięca jest naszą pasją. Uwielbiamy wykonywać sesje wszystkim dzieciom, które są niewinne oraz delikatne. Warto takie momenty zachować na dłuż...