Katalog firm

Foto24.com.pl

Firma Foto24 jest to przede wszystkim usługa fotografii głównie ślubnej, ale także uroczystości kościelnych, czy imprez firmowych. Oprócz zdjęć mają w swojej ofercie filmowanie oraz wypożyczanie na specjalne okazje wyjątkowej i oryginalnej atrakcji jaką jest fotobudka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi dają nam gwarancję świetnej jakości produktów, które będą pamiątką na całe życie.

Filmowanie

Oferta taka jak filmowanie Łódź jest świetną opcją dla ludzi, którzy chcą, aby ta pamiątka nie oddawała jedynie nieruchomego obrazu, ale pokazywała prawdziwy charakter uczestników przyjęć, ich sposób poruszania się, ton głosu, czy po prostu zachowanie wobec innych ludzi.
Osoba, która nie pozuje ukazuje dużo więcej, bo nie przejmuje się tym co zrobić, aby wyglądać jak najlepiej. Profesjonalny operator kamery najlepiej wie jak ukazać filmowanego człowieka w jego naturalny sposób i jak zrobić, aby jakość filmu była wysoka. Z firmą Foto24 możemy być pewni, że tak właśnie będzie, a efekty mogą zaskoczyć nas samych. Nie musimy się martwić, że czegoś będzie na filmie brakować, ponieważ możemy wypożyczyć potrzebne rekwiyzyty, a także mamy do dyspozycji całą ekipę przy filmowaniu, która zapewni nam gwarancję, iż wszystko będzie dopięte "na ostatni guzik", a przed samym rozpoczęciem nagrywania operator ustala z nami nasze oczekiwania.
Rownież odległość nie gra dużej roli. Firma ta dostosowywuje sie do klienta i może dojechać w niemalże każde miejsce jeżeli są na to warunki.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Fotografia dziecięca jest naszą pasją. Uwielbiamy wykonywać sesje wszystkim dzieciom, które są niewinne oraz delikatne. Warto takie momenty zachować na dłuż...