Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co sprawia, że jest elastyczna i potrafi sukcesywnie sobie z nimi radzić. Jest doskonałą opcją dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Psychoterapia

Równowaga w życiu - każdy z nas jej potrzebuje. To chwile, kiedy wszystko w naszym życiu znajduje się na swoim miejscu i czujemy, że wszystko jest w najlepszym porządku. Jednak nie wszyscy są w stanie taką równowagę życiową osiągnąć samemu. Czasem coś dzieje się w naszym życiu, co zakłóca nasze całe życie.
Tracimy poczucie orientacji, nic nas nie cieszy, smutek coraz częściej gości w naszym życiu, nasza energia życiowa ulotniła się jak powietrze z przebitego balonu. Zapraszam Was na konsultację, jeżeli czujecie, że coś niedobrego dzieje się z Wami oraz z Waszym życie. Psychoterapia Łódź to doskonała oferta dla Was lub też dla Waszych bliskich, jeżeli czujecie, że dzieje się z nimi coś niedobrego.
Taka rozmowa w moim gabinecie pozwoli nam na zdiagnozowanie problemu. Jako profesjonalny lekarz zapewniam Wam wsparcie oraz pomoc, dzięki której równowaga w Waszym życiu powróci. Zachęcam Was do indywidualnej terapii lub też do skorzystania z terapii grupowej. Wszystkim pacjentom zapewniam całkowitą dyskrecje.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga znajduje się w Łodzi. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i coachingową. Jako zespół doświadczonych terapeutów zapewnia indywidualne podejście do każdego...

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz...