Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Depilacja laserowa, henna, peelinigi kawitacyjne, jonofereza, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja diamentowa oraz wiele innych - zapraszamy do skorzystania z usług Cosmetic Laser. Zachęcamy do wizyt w naszym salonie kosmetycznym, gdzie czekają na Was profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Depilacja laserowa

Zajmujemy się kosmetyką laserową oraz estetyczną. Mamy duże doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę i certyfikaty, jesteśmy dyplomowanymi kosmetologami. Znamy się na swojej pracy, usługi świadczymy na wysokim poziomie, dokładamy starań, aby móc sprostać oczekiwaniom klientów, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Sztandarową usługą, jaką posiadamy w swojej ofercie jest depilacja laserowa Łódź.
Takie zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń - Light Sheer XC oraz Light Sheer Duet. Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia jest bezinwazyjne, co oznacza, że zabieg nie jest bolesny, można odczuwać jednak lekki dyskomfort. Poza tym warto podkreślić, że jest on bezpieczny dla naszego zdrowia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem dostępnym na stronie www.
Jednocześnie informujemy, że pierwsza konsultacja w naszym salonie jest bezpłatna. Podczas spotkania tłumaczymy, na czym polega zabieg, jakie są przeciwwskazania do jego wykonania oraz jak należy się do niego przygotować.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Łódzki salon depilacji Depilatorium oferuje skuteczne usunięcie owłosienia przy użyciu nowoczesnych metod i urządzeń. Jednym z wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa, która w całkowicie bezpiec...