Katalog firm

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga znajduje się w Łodzi. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i coachingową. Jako zespół doświadczonych terapeutów zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i różne formy wsparcia. Prowadzi konsultacje terapeutyczne i psychiatryczne, psychoterapię indywidualną i dla par.

Psychoterapia grupowa

Psychologia grupy to interakcja, która występuje między członkami grupy i wpływa na ich relacje międzyludzkie, służy do tego, aby każdy członek grupy mógł ujawnić swoje uczucia przed drugim, manifestować się z drugiej strony, o której jeszcze nie wie.
Ważnym elementem terapii grupowej są informacje zwrotne od uczestników grupy. Informacje zwrotne od uczestników do osoby pozwalają na głębsze zrozumienie ich uczuć, zmianę stereotypów emocjonalnych i behawioralnych w atmosferze zaufania, wzajemnej akceptacji i życzliwości, aby zobaczyć własne nieodpowiednie relacje i postawy.
Wybierając naszą firmę "Centrum Równowaga" wybierasz niezawodnego asystenta! Pomożemy wszystkim uczestnikom obiektywnie ocenić ich zachowanie w zespole w różnych sytuacjach. Pod wieloma względami sukces terapii grupowej i psychoterapia Łódź zależy od osobowości trenera, jego kwalifikacji i autentyczności!
Osoba integruje w życiu nowe doświadczenia zdobyte podczas pracy grupy psychoterapeutycznej, staje się wolna, pewna siebie i swoich umiejętności. Wybierając nas, możesz rozwiązać takie problemy:
  • trudności w relacjach międzyludzkich;
  • choroby psychosomatyczne;
  • depresja, samotność;
  • kryzysowe okresy osobowości.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co spra...

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz...