Katalog firm

Centrum Równowaga

Centrum Równowaga znajduje się w Łodzi. Oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i coachingową. Jako zespół doświadczonych terapeutów zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta i różne formy wsparcia. Prowadzi konsultacje terapeutyczne i psychiatryczne, psychoterapię indywidualną i dla par.

Psycholog

Zrozumienie samego siebie nie jest łatwe. Życie codziennie przynosi nam kłopoty, niespodzianki i niezrozumiane zdarzenia, dlatego często nie umiemy sobie poradzić z codziennością i szukamy wsparcia u specjalistów.
Dlatego właśnie psychologia stała się tak ważną dziedziną medycyny, specjaliści z zakresu szeroko rozumianej psychologii pomagają ludziom w każdym wieku. Jeżeli Ty również masz osobiste problemy, nie potrafisz samodzielnie ich rozwiązać, sprawdź jaką ofertę przygotował dla Ciebie wykwalifikowany psycholog i umów się na konsultacje. Dziś problemy na tle psychologicznym nie są żadną ujmą ani wstydem, dlatego bez oporu powinniśmy szukać wsparcia u specjalistów, którzy posiadają wykształcenie oraz lata praktyk w kwestiach związanych z rozwiązywaniem wszelkiego rodzaju problemów osobistych, rodzinnych i społecznych. Dowiedz się więcej na stronie https://twojpsychologlodz.pl/.
Jedna wizyta u specjalisty psychologa nie wystarczy, aby zlokalizować i wyeliminować problem, dlatego nasze Centrum Psychoterapii prowadzi cykl spotkań, w celu całkowitego wyeliminowania problemów i zrozumienia własnej psychiki.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej depresja czy nerwica, jest dla nas problemem z którym nie umiemy sobie samodzielnie poradzić, a nawet chorobą jaką najzwyczajniej w świecie ukrywamy przed naszymi bliskimi. Dlatego nasz...

Ewa Czernik

Ewa Czernik to pani psycholog o bardzo dużym doświadczeniu wynikającym ze współpracy z wieloma klientami. Od początku swojej działalności słucha i rozmawia z klientami o rozmaitych problemach, co spra...