Katalog firm

Berberys

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Berberys świadczy usługi dekarskie. Działa na terenie całego miasta i okolic. Wykonuje nie tylko naprawy dachów i świetlików dachowych, ale także prace remontowo-wykończeniowe takie jak malowanie mieszkań czy układanie paneli podłogowych. Zapewnia terminowość i przystępne ceny.

Renowacja dachów

Renowacja dachów to usługa, którą od lat świadczymy na życzenie naszych klientów. Dokładając wszelkich starań, odnawiamy i zabezpieczamy dachy zarówno z blachy, jak i papy. Bez względu też na ich wielkość, ogromną wagę przywiązujemy do estetyki wykonywanych prac oraz ich precyzji. Dzięki temu każdy odświeżony przez nas dach to połączenie elegancji i ergonomii. Dowiedz się więcej na https://www.berberysremonty.pl/naprawa-dachow/.
Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, od początku współpracy stawiamy na jasne i przejrzyste warunki. Wiemy, że renowacja dachów może być długa i kosztowna. Dlatego też na początku staramy się dokładnie wycenić koszty i oszacować czas potrzebny na przeprowadzenie prac. Nasi klienci znają więc doskonale warunki, na jakich z nami współpracują.
Jeśli chodzi o same prace, tu też nie pozostawiamy miejsca na niedociągnięcia. Nasze doświadczenie oraz doskonałe zaplecze pozwalają nam każdą pracę wykonać rzetelnie i precyzyjnie. Dzięki temu dachy nie tylko znów elegancko się prezentują, ale też pełnią swoje funkcje izolacyjne i ochronne.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 209B

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

www: https://www.berberysremonty.pl/

E-mail: berberys.remonty@op.pl

Tel.: 669132778


Podobne firmy

Solan

Warto pozyskać blachę trapezową, bezpośrednio od jej producenta, jakim jest renomowana i uznana firma Solan. Oczywiście jest to także okazja do tego, by znaleźć najbardziej funkcjonalne oraz praktyczn...

Petmar

Pewnie, że wybór odpowiednich materiałów, jest czymś nader ważnym w przypadku gdy zamierzamy zbudować odpowiedni dach, jednocześnie uwzględnić w jego przypadku wszystkie potrzebne walory użytkowe czy...