Katalog firm

Apemi

Zlokalizowany w Szczytnie Salon Okien i Drzwi Apemi dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu stolarki otworowej. Wśród dostępnych produktów znajdują się wysokiej jakości okna pcv, drewniane lub dachowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, ale nie tylko. Oferta obejmuje też solidne bramy i parapety.

Montaż okien

Szukacie Państwo doskonałych okien i nie chcecie płacić za nie zbyt dużo? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okna, drzwi, bramy garażowe i dużo więcej.
Okna, które znajdują się w naszej ofercie, to nie tylko klasyczne okna Szczytno - oferujemy również okna drewniane, zarówno wykonane z PCV, jak i z drewna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także doskonałej jakości okna dachowe. Zakupione u nas okna, drzwi, czy inne produkty z pewnością posłużą w Waszym domu lub mieszkania przez lata. U nas możecie Państwo zlecić także usługę montażu okien, drzwi czy bram.
Zlecenia montażu realizujemy we wskazanym przez klienta terminie, bez problemów ani opóźnień. Za montaż nie zapłacicie u nas Państwo zbyt wiele. Jesteśmy świadomi, że już okna, drzwi, bramy zakupione u nas już są dla Państwa wydatkiem, dlatego staramy się, by usługa montażu wiązała się z minimalnymi kosztami. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy pewni, że będzie satysfakcjonująca zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

ARM

ARM to firma, która już od wielu lat zajmuje się stolarką budowlaną. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z najwyższej jakości usług naszej firmy. Oferujemy Wam niskie ceny za nasze okna oraz drzwi,...