Katalog firm

Adamex Druk

Dla osób, które podążają za aktualnymi trendami w modzie, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług drukarni Adamex. Jest to profesjonalna firma, która oferuje nadruki na tkaninach i dzianinach najwyższej jakości. Najmodniejsze wzornictwo pomaga idealnie wpasować się w obowiązujące nowości modowe.

Drukarnia sublimacyjna

Aby uzyskać wysokiej jakość druk na tkaninach, niezbędne jest użycie specjalistycznego sprzętu drukarskiego. Adamex to łódzka drukarnia sublimacyjna, która w swojej codziennej pracy używa tylko najlepszych maszyn drukarskich. Dzięki temu może zaoferować swoim klientom druk sublimacyjny, charakteryzujący się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://www.adamexdruk.pl/druk-sublimacyjny/.
Adamex pracuje przede wszystkim na tkaninach z wysoką zawartością poliestru. Zapewnia to najlepsze rezultaty i sprawia, że naniesione nadruki nie zmieniają się nawet przy częstych praniach lub pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Projekty nadruków są zazwyczaj sugerowane przez klienta, jednakże pracownicy Adamex często pomagają przy ich tworzeniu.
Kompleksowa oferta świadczonych tam usług sprawiła, że ta łódzka firma cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Każdego dnia nowi klienci składają tam swoje zamówienia, a ich pozytywne opinie zachęcają do tego innych. Adamex to zatem drukarnia sublimacyjna, z której ofertą warto się zapoznać.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Fibeco to polska łódzka firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją nowoczesnych tekstyliów. W firmie zatrudnieni są specjaliści z doświadczeniem, którzy produkują wysokiej jakości włókninę meltbl...