Katalog firm

Adamex Druk

Dla osób, które podążają za aktualnymi trendami w modzie, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług drukarni Adamex. Jest to profesjonalna firma, która oferuje nadruki na tkaninach i dzianinach najwyższej jakości. Najmodniejsze wzornictwo pomaga idealnie wpasować się w obowiązujące nowości modowe.

Druk cyfrowy na tkaninie

Nanoszenie nadruków na tkaniny wymaga nie tylko doświadczenia i wiedzy, ale także dobrego sprzętu. Tylko wtedy ma się pewność, że druk będzie trwały, a uzyskane wzory wyraziste i zgodne z projektem.
Zatem gdy chodzi o druk cyfrowy na tkaninie, łódzka firma Adamex jest pierwszą, do jakiej należy się udać z takim zleceniem. Drukarnia ta specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju nadruków na tkaninach tworzonych na podstawie poliestru. W swojej codziennej działalności Adamex korzysta z różnych technik, zawsze dopasowując je do tego, jaki efekt jest oczekiwany przez klienta. Klient może zaproponować projekt, lub też poprosić o jego przygotowanie i realizację.
Adamex ma długie doświadczenie w obsłudze klientów, którzy trafiają tam mając bardzo różne oczekiwania. Misją tej drukarni jest zapewnienie, że klient zawsze jest zadowolony z całej współpracy. W osiąganiu tego celu pomagają korzystne ceny za świadczone usługi, a także szybkość realizacji wszystkich zleceń. Adamex to firma godna uwagi.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Fibeco to polska łódzka firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją nowoczesnych tekstyliów. W firmie zatrudnieni są specjaliści z doświadczeniem, którzy produkują wysokiej jakości włókninę meltbl...