Katalog firm

Kategorie


A-AAron

Zakład usług pogrzebowych AAron kompleksowo organizuje uroczystości pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem osób zmarłych oraz ich przygotowaniem do ceremonii żałobnej. Dbamy również o zapewnienie pięknej oprawy ceremonii żałobnej (Kwiaty, muzyka). Załatwiamy sprawy urzędowe w imieniu rodziny.

Transport zwłok

Nasz zakład usług pogrzebowych zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości żałobnych. Wśród naszych bezpłatnych usług znajduje się transport zwłok Katowice. Przewozimy osobę zmarłą z miejsca zgonu (domu, szpitala, domu opieki, hospicjum) do prosektorium, gdzie przebywa do czasu ustalenia terminu uroczystości pogrzebowej.
Dysponujemy nowoczesnymi karawanami. Organizujemy także międzynarodowy transport zwłok, co jest związane z dłuższą i bardziej skomplikowaną procedurą. Wiemy jednak bardzo dobrze, jakie dokumenty należy wypełnić i jakie zgody uzyskać, dlatego służymy rodzinie wsparciem na każdym etapie załatwiania transportu zwłok z zagranicy.
Potrafimy godnie i z szacunkiem przygotować osobę zmarłą do pochówku. W naszym katalogu znajduje się 20 modeli trumien, mamy również krzyże, tabliczki, urny. Dbamy o wzniosłą oprawę artystyczną ceremonii żałobnej (kwiaty, muzyka), zapewniamy transport żałobnikom. Zasiłek pogrzebowy wypłacamy rodzinie w ciągu jednego dnia, pomagamy w sprawach urzędowych.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

AAron jest uznanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy przewóz zmarłych, kompleksowo organizujemy ceremonie pogrzebowe, dbając o ich oprawę muzyczną i kw...